пошук

Робочі години

понеділок - П'ятниця 10:00-21:00
субота 10:00-16:00
Неділя 10:00-15:00

Переклад

УкраїнськаEnglishPolskiTürkçeРусский
Встановити як мову за замовчуванням

Будьте здорові!

подивіться наверх

ЩО ТАКЕ МЕДИЧНА (САНІТАРНА) КНИЖКА І КОМУ ВОНА ПОТРІБНА?

Усе, що Вам потрібно знати про форму «1-ОМК», Ви знайдете на цій сторінці
будинки  /довідки   /ЩО ТАКЕ МЕДИЧНА (САНІТАРНА) КНИЖКА І КОМУ ВОНА ПОТРІБНА?
медкнижка,медкнижку купити,медична книжка,медична книжка купити,медична книжка ціна,медична книжка це,санкніжка,Прайс лист,санкнижка це

ЩО ТАКЕ МЕДИЧНА (САНІТАРНА) КНИЖКА І КОМУ ВОНА ПОТРІБНА?

Санітарна книжка оформлення, продовження

Особова медична книжка або ж санітарна книжка - це документ, який є свідченням стану здоров'я працівника, який пов'язаний з діяльністю в обслуговуванні населення, а також іншими видами робіт, що потребують періодичних медичних оглядів.

На сьогоднішній день санітарна (медична) книжка в Києві, а також в інших містах України видається всім працюючим в порядку, який передбачений законодавством. В першу чергу медична книжка заводиться для того, щоб якомога краще убезпечити роботу і попередити різні професійні захворювання.книжка медична відображає результати проведених лікарями оглядів, лабораторні, а також рентгенівські дослідження, дані про профілактичні щеплення і різного роду позначки про перенесені інфекційні захворювання.

Крім цьогомед книжка також відображає результати складання іспитів по санітарному мінімуму і, звичайно ж, висновку лікаря про допуск до роботи. Медична книжка - це результат проведення цілого переліку необхідних обстежень, оглядів лікарів-фахівців, здачі аналізів, які були встановлені Міністерством охорони здоров'я. В разі, коли даний документ відсутній, роботодавець має повне право на те, щоб не допустити свого працівника до його прямих обов'язків. Якщо ж працівник допускається до виконання своїх обов'язків без медичного огляду, то роботодавець і його підлеглий несуть повну відповідальність, яка передбачена законодавством України. При цьому книжка медична завжди перебувати під контролем у санітарно-епідеміологічної служби, яка контролює своєчасність проходження обов'язкових медкомісії. Терміни проходження таких комісій повністю залежать від життєдіяльності людини і встановлюються виключно Міністерством охорони здоров'я.

Мед огляд за санітарними книжками залежить від вашої професії і проводиться тільки в тому випадку, якщо ваша професія або місце роботи до цього зобов'язують.
Оформлення санітарної книжки може бути двох видів: первинне (1 раз за весь час) або повторне (через кожних пів року), від цього ціна на медогляд може змінюватися. Для уточнення інформацію по вашому конкретному випадку уточнюйте інформацію по телефону: (098) 121-32-32 або через наші контакти.

Результат бактеріологічного обстеження дійсний 1 рік.

Особисту медичну книжку повинні мати всі люди, які працюють:

 1. На підприємствах харчової промисловості;
 2. На підприємствах громадського харчування і торгівлі (магазини, столові, кафе, ресторани, аптеки та інші);
 3. На підприємствах водопровідних споруд;
 4. В лікувально-профілактичних, дошкільних і навчально-виховних установах;
 5. На об'єктах комунального обслуговування;
 6. люди, професійна діяльність яких законодавчо передбачає проведення медоглядів при надходженні на роботу і періодичні медогляди в подальшому.

Особисту санітарну книжку можна отримати: відстоявши величезні черги в поліклініках, заплативши великі гроші за огляд і здачу аналізів в приватних клініках або ми можемо оформити вам особисту медичну книжку швидко і без зайвих питань.

Ціни на медичні огляди на особисті санітарні книжки:

На сьогоднішній день пройти медогляд в міській поліклініці стало проблемою для звичайної людини. Перед кожним кабінетом потрібно вистояти в черзі, а якщо поглянути на час в яке роблять аналізи, то побачимо що воно зручно тільки для персоналу лікарень, але ніяк не для їх відвідувачів. А для складання іспиту з санітарного мінімуму виділяється тільки певний один день в тиждень для всіх. В результаті медична книжка Київ робиться одну, а то і два тижні.

Але в нинішній час люди знають, що час гроші, тому не хочуть його втрачати даремно. У кожного є вибір, і один з них це купити медичну книжку Київ в приватних установи.

На превелике щастя у нас ви можете це зробити набагато швидше, адже тільки наша фірма піклуватися про кожну людину, який до нас звернувся. У нас Ви швидко і якісно оформите медичну книжку, пройдете всіх фахівців і зробите необхідні аналізи без суєти і черги. І для цього витратите всього лише один день в спокійній і затишній обстановці. Наші менеджери дадуть відповідь на хвилюючі Вас питання.

В нашу фірму звертаються люди різних професій такі як: офіціанти, продавці, водії, вчителя, студенти, няні, перукарі і люди інших спеціальностей.Санітарна книжка Київ, купити яку ви зможете у нас, є запорукою здорової і законної роботи. Тільки наша клініка дозволить обійти лікарів державних установ і здати аналізи без зайвих проблем. Ми намагаємося подарувати домашню затишну атмосферу для тих, хто до нас звертається.

Ми завжди раді допомогти кожному і по будь-якому питанню!

Насправді кожен працівник повинен ставитися до медоглядів дуже серйозно, адже саме з їх допомогою можна попередити безліч хвороб. Тому краще не втрачати дороге для вас час і купити санітарну книжку Київ саме на MedBook.com.ua.

Ціна питання?

Наша фірма допоможе з оформленням офіційної медичної книжки нового зразка на півроку, або на рік всього за200 грн. Якщо ж ваш роботодавець вимагає від вас санітарну книжку з вкладишем (мед-книжка з усіма лікарями, аналізами, флюорографией і мокрими печатками), то ми також готові підготувати її для вас всього за350 грн.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Усе, що Вам необхідно зробити для початку нашого співробітництва – это заполнить онлайн-заявление прямо на сайте или связаться с менеджером по указанному номеру телефона. После завершения срока действия медицинской книжки или справки флюорографии, Вы можете снова оформить медицинскую справку по флюорографии у нас. Доставка осуществляется Новой почтой, наложенным платежом за счет получателя. Вы можете прийти на отделение и сделать обзор медицинской справки флюорографии. Если медицинская справка флюорографии соответствует всем требованиям, то необхідно буде здійснити оплату. Варто відзначити, що наша організація готова надати медичну довідку флюорографії недорого. Тому варто замовити медичну довідку флюорографії з доставкою по Україні саме на сайті нашої компанії.

медкнижка,медкнижку купити,медична книжка,медична книжка купити,медична книжка ціна,медична книжка це,санкніжка,Прайс лист,санкнижка це

МИ ГАРАНТУЄМО, ЩО У НАС:

 • виключно офіційні бланки;
 • тільки лікарі, які реально працюють, оформляють медичні книжки;
 • мідь. (санітарна) буклет, отримана у нас, офіційна і перевірки їй не страшні;
 • якщо потрібно - доставимо терміново;
 • дуже розумні ціни;
 • потрібно кількох книжок? - Знижка Вам забезпечена!