Пошук

Робочі години

Понеділок - П'ятниця 10:00-21:00
Субота 10: 00-16: 00
Неділя 10:00-15:00

Будьте Здорові!

подивіться наверх

Переклад

УкраїнськаРусскийEnglish
Зробити основною мовою

ЩО ТАКЕ МЕДИЧНА (САНІТАРНА), КНИЖКА І КОМУ ВОНА ПОТРІБНА?

Все, що Вам потрібно знати про формою «1-ОМК», Ви знайдете на цій сторінці
Головна/довідки /ЩО ТАКЕ МЕДИЧНА (САНІТАРНА), КНИЖКА І КОМУ ВОНА ПОТРІБНА?
smiling doctor - ЧТО ТАКОЕ МЕДИЦИНСКАЯ (САНИТАРНАЯ) КНИЖКА И КОМУ ОНА НУЖНА?

ЩО ТАКЕ МЕДИЧНА (САНІТАРНА), КНИЖКА І КОМУ ВОНА ПОТРІБНА?

Санітарна книжка оформлення, продовження

Особова медична книжкаабо ж санітарна книжка – це документ, який є свідченням стану здоров'я працівника, який пов'язаний з діяльністю в обслуговуванні населення, а також іншими видами робіт, які потребують періодичних медичних оглядів.

На сьогоднішній день санітарна (медична) книжка в Києві, а також в інших містах України видається всім працюючим у порядку, який передбачений законодавством. В першу чергу медична книжка заводитися для того, щоб як можна краще убезпечити роботу і попередити різні професійні захворювання.книжка медична відображає результати проведених лікарями оглядів, лабораторні, а також рентгенівські дослідження, дані про профілактичні щеплення і різного роду відмітки про перенесених інфекційних захворюваннях.

Крім цьогомед книжкатакже отображает результаты сдачи экзаменов по санитарному минимуму и, конечно же, заключения врача про допуск к работе. Медицинская книжка – это результат проведения целого перечня необходимых обследований, осмотров врачей-специалистов, сдачи анализов, которые были установлены Министерством здравоохранения. В случае, когда данный документ отсутствует, работодатель имеет полное право на то, чтобы не допустить своего работника к его прямым обязанностям. Если же работник допускается до выполнения своих обязанностей без медицинского осмотра, то работодатель и его подчиненный несут полную ответственность, которая предусмотрена законодательством Украины. При этом книжка медицинская всегда находиться под контролем у санитарно-эпидемиологической службы, которая контролирует своевременность прохождения обязательных медкомиссий. Сроки прохождения таких комиссий полностью зависят от жизнедеятельности человека и устанавливаются исключительно Министерством здравоохранения.

Мед огляд за санітарними книжками залежить від вашої професії і проводиться тільки в тому випадку, якщо ваша професія або місце роботи до цього зобов'язують.
Оформлення санітарної книжки може бути двох видів: первинне (1 раз за весь час) або повторне (через кожних пів року), від цього ціна на медогляд може змінюватися. Для уточнення інформацію по вашому конкретному випадку уточнюйте інформацію за телефоном: (098) 121-32-32 або через наші контакти.

Результат бактеріологічного обстеження дійсний 1 рік.

Особисту медичну книжку повинні мати всі люди, які працюють:

 1. На підприємствах харчової промисловості;
 2. На підприємствах громадського харчування і торгівлі (магазини, їдальні, кафе, ресторани, аптеки та інші);
 3. На підприємствах водопровідних споруд;
 4. В лікувально-профілактичних, дошкільних і навчально-виховних установах;
 5. На об'єктах комунального обслуговування;
 6. Люди, професійна діяльність яких законодавчо передбачає проведення медоглядів при вступі на роботу і періодичні медогляди надалі.

Особисту санітарну книжку можна отримати: відстоявши величезні черги в поліклініках, заплативши великі гроші за огляд і здачу аналізів в приватних клініках або ми можемо оформити вам особисту медичну книжку швидко і без зайвих питань.

Ціни на медичні огляди на особисті санітарні книжки:

На сьогоднішній день пройти медогляд у міській поліклініці стало проблемою для звичайної людини. Перед кожним кабінетом потрібно вистояти в черзі, а якщо поглянути на час у який роблять аналізи, то побачимо що воно зручно тільки для персоналу лікарень, але ніяк не для їх відвідувачів. А для здачі іспиту з санітарного мінімуму виділяється тільки один певний день в тиждень для всіх. У підсумку медична книжка Київ робиться одну, а то й два тижні.

Але в нинішній час люди знають, що час гроші, тому не хочуть втрачати даремно. У кожного є вибір, і один з них це купити медичну книжку Київ у приватних установи.

До великого щастя, у нас ви можете це зробити набагато швидше, адже тільки наша фірма піклуватися про кожну людину, який до нас звернувся. У нас Ви швидко і якісно оформіть медичну книжку, пройдете всіх фахівців і зробите необхідні аналізи без суєти і черги. І для цього витратите всього лише один день в спокійній і затишній обстановці. Наші менеджери дадуть відповідь на хвилюючі Вас питання.

В нашу фірму звертаються люди різних професій такі як: офіціанти, продавці, водії, вчителі, студенти, няні, перукарі і люди інших спеціальностей.Санітарна книжка Київ, купитияку ви зможете у нас, є запорукою здорової і законною роботи. Тільки наша клініка дозволить обійти лікарів державних установ і здати аналізи без зайвих проблем. Ми намагаємося подарувати домашню затишну атмосферу для тих, хто до нас звертається.

Ми завжди раді допомогти кожному і з будь-якого питання!

Насправді кожен працівник повинен ставитися до медоглядів дуже серйозно, адже саме з їх допомогою можна попередити багато хвороб. Тому краще не втрачати дороге для вас час і купити санітарну книжку саме на Київ MedBook.com.ua.

Ціна питання?

Наша фірма допоможе з оформленням офіційної медичної книжки нового зразка на півроку, або на ріквсього за200 грн. Если же ваш работодатель требует от вас санитарную книжку со вкладышем (мед-книжка со всеми врачами, анализами, флюорографией и мокрыми печатями), то мы также готовы подготовить её для вас всего за350 грн.

Що необхідно для замовлення медичної довідки?

Всё, что Вам необходимо сделать для начала нашего сотрудничества – это заполнить онлайн-заявление прямо на сайте или связаться с менеджером по указанному номеру телефона. После завершения срока действия медицинской книжки или справки флюорографии, Вы можете снова оформить медицинскую справку по флюорографии у нас. Доставка осуществляется Новой почтой, наложенным платежом за счет получателя. Вы можете прийти на отделение и сделать обзор медицинской справки флюорографии. Если медицинская справка флюорографии соответствует всем требованиям, то необходимо будет произвести оплату. Стоит отметить, что наша организация готова предоставить медицинскую справку флюорографии недорого. Поэтому стоит заказать медицинскую справку флюорографии с доставкой по Украине именно на сайте нашей компании.

Four doctors 1024x780 - ЧТО ТАКОЕ МЕДИЦИНСКАЯ (САНИТАРНАЯ) КНИЖКА И КОМУ ОНА НУЖНА?

МИ ГАРАНТУЄМО, ЩО У НАС:

 • виключно офіційні бланки;
 • тільки лікарі, які реально працюють, оформляють медичні книжки;
 • мед. (санітарна) книжка, отримана у нас, офіційна і перевірки їй не страшні;
 • якщо потрібно — доставимо терміново;
 • дуже розумні ціни;
 • потрібно кількох книжок? — Знижка Вам забезпечена!